Yıkama Talimatı Basımı

Yıkama Talimatı Baskısı

Bez baskı etiket; ürünün üzerinde yer alan yıkama talimatı, ürün özellikleri, ürünün kulanım talimatlarının ve buna benzer özelliklerin bulunduğu etiket türü olmaktadır. Aynı zamanda tekstil aksesuar etiketi şeklinde de kullanılan bir ürün olmaktadır. Bu kapsamda yıkama talimatı basımı; yerli akmaz, Japon akmaz, Avrupa akmaz, polyester baskı, kenar örme saten ve de kurdele baskı gibi değişik şekillerde üretilmektedir. Bu etiket türünün üzerine yıkama talimatları veya ürün içerik oran olarak yazılmaktadır.

Yıkama Talimatı Basımı

Yıkama talimatı; genel olarak kullanıcılara ürün bilgisini, içerik bilgisini, imalatçı ve ithalatçı bilgisini veren bir ürün olmaktadır. Kullanıcıya ürünün içeriği hakkında bilgi veren, farklı tür kumaşlara baskı yapılarak üretilebilen bir etiket çeşidi olmaktadır. Genel olarak yıkama talimatı etiket baskısı kapsamında verilen bilgilere uyulduğu zaman ürünün zarar görmesi engellenir. Genel olarak bazı semboller de kişinin yıkama koşullarını net bir şekilde belirtmektedir.

Yıkama talimatı etiketinde bunulan semboller, sadece kuru temizleme, petrol bazlı çözücüler kuru temizleme, temizlemede alkol kullanılabilir ve kuru temizleme işlemi ıslak bir şekilde yapılabilir ibarelerini belirtmektedir.

Yıkama Talimatı Baskı Aşamaları

Genel olarak üretici firmaların talepleri doğrultusunda basımı gerçekleştirilen yıkama talimatları, üretim aşamasında istenilen renk, desen ya da tasarımda yapılabilmektedir. Sade sadece yazılı olan çeşitlerinin yanında renkli ve desenli çeşitleri de üretilmektedir. Bu tamamen sipariş veren firmanın isteklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Yıkama talimatı etiketleri üzerinde yer alan semboller ürünlerinize bağlı olarak istenilen doğrultuda hazırlanmakta ve kaliteli bir şekilde hizmete sunulmaktadır.

Yıkama Talimatı Fiyatlandırmaları

Genelde yıkama talimatı baskı fiyatları pek çok dış etkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu etkenler yıkama talimatının tasarım özelliklerine, kullanılan renklerin sayısına ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Bunun yanında ürünün imalat yapılan malzemesi de fiyatı etkileyen başka bir unsur olmaktadır. Ayrıca toptan yıkama talimatı baskı fiyatları çok fazla sayıda sipariş alındığı için daha uygun fiyata gelmektedir. Tüm fiyat belirleyicileri yıkama talimatı fiyatlarında değişime yol açsa da her bütçeye uygun fiyatlarda baskı yapılabilmektedir. Bu tamamen sipariş veren işletmelerin isteğine bağlı olmaktadır.