Şeffaf Kartvizit Basımı

Firmanızın logosu ve iletişim bilgilerinizi barındıran kartvizitler, kariyeriniz için vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmektedir. Şirketinizin karakterini belirleyen kartvizitler, müşterileriniz ile karşılıklı iletişiminizin devamı niteliği taşımaktadır. Kartvizitler dijital ortamlar gibi paylaşımda bulunulan mekanlar olmadığı için daha somut bir anlam ifade etmektedir. Bu nedenle müşterileriniz ile irtibatınız hızlı ve daha yüksek olabilmektedir.

Şeffaf Kartvizit Basımı

Normal kartların dışında şeffaf kartvizit basımı hem göze hitap edebilmekte hem de kaliteyi yansıtmaktadır. Firmanızın fark yaratan ve detaylara önem verdiğinizi kanıtlayan tasarımlarını şeffaf kartvizitle bütünleştirebiliriz. Siz de firmanıza uygun tasarımlar ve şeffaf kartvizit fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Şeffaf Kartvizit Baskısı

Firmanıza dinamik bir imaj kazandıran şeffaf kartvizit baskısı standart kartların yanında üstünlüğünü ortaya koymaktadır.

Pvc bir malzemeyle yapılan ve dikkat çekici olan şeffaf kartvizitler kalın plastik malzemesine tek taraflı olarak baskısı yapılmaktadır. Oldukça dayanıklı olan pvc malzemeler sayesinde yırtılma yada kırılma gibi durumlarla karşılaşmanızı önlemektedir. Şeffaf kartvizit fiyatları ebatlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dijital çağda yaşadığımız dünya piyasasında firmamızı tanıttığımız kartvizitlerimizin dikkat çekici özelliğe sahip olmasına dikkat etmeliyiz. Göze hitap edebilen dinamik bir yapıda ve özellikte kartları tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Şeffaf Kartvizit Baskı Fiyatları

Diğer kartlara göre biraz fazla olsa da akılda kalıcı bir imaj için eşsiz bir üründür. Kartınızda tamamen farklı gözükecek logoların yanında yazı karakterleri, renk uyumları gibi seçeneklerle buluşturarak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Tüm bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra, öne çıkması gereken firmanızın imajı olduğu unutulmamalıdır. Şeffaf kartvizit baskı fiyatları renklere göre değişkenlik gösterebildiği için renklerin kararını iyi vermelisiniz.

Renk Uyumu

Beyaz renk baskıda yapılabilen şeffaf kartlarda, isteğe bağlı olarak tasarımlarınız da uygun yerlere beyaz dolgu renkleri verilebilmektedir. Diğer renklerinde uyumu sağlandıktan sonra baskı için son rötuşlar yapılabilmektedir. Baskı öncesi renklerin uyumunu görebilmeniz için gerekli durumlarda numune baskılar yapılabilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin en kaliteli hizmeti almaları sağlanmakta ve memnuniyet aranmaktadır.

Katalog Baskıları İçin Çeşit ve Fiyatlarımızı Görmek İçin : Katalog Basımı