Promosyon Basımı

Firmalar, iş yerleri, özel hastaneler, eczaneler ve bu gibi pek çok işletme ya da ticarethane tanıtımlarını yapmak için promosyon araç- gereçlerinden faydalanmaktadır. Promosyon araç- gereçleri ise günlük hayatta en çok kullanılan eşyalardan oluşmaktadır. Bu sayede insanlar baktıkları her yerde firma amblem, isim ve numarasını görerek aklında yer edinecektir.

Promosyon Baskı Fiyatları

Promosyon baskı yapılan araç- gereçleri saymak gerekirse en çok kullanılanlar kısaca aşağıdaki gibidir:

 - Şişe Açacakları: Gazoz, soda açmada kullanılan açacaklar magnetli ya da anahtarlık şeklinde olmaktadır. Böylece sürekli göz önünde ve dikkat çekicidirler.

 - Kalem: Günlük hayatta her insan kalem kullanmaktadır. Bu sebeple promosyon araç- gereçleri arasında olmazsa olmazlardan birisi de masaları, çantaları ve kalemlikleri süsleyen kalemdir.

 - Anahtarlık: Promosyon ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de anahtarlıktır. Anahtarlık baskı uygulaması ile istediğiniz renk, şekil ve desenler de işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz. Anahtarları süsleyen ve kaybolmaması için takılan anahtarlıklar da anahtarlık baskı uygulaması son derece şık durmaktadır.

 - Saat: Günlük hayatta gerek ev gerekse iş yerlerinin olmazsa olması saatlerdir. İster duvar isterseniz de masa saatlerinde promosyon seçeneğini kullanarak işletme tanıtımınızı her gün her an yapmış olursunuz. Müşterileriniz her saate baktıklarında firmanızı hatırlarlar.

 - Ajanda: Özellikle yeni yıla girerken yıl sonlarında ve yıl başlarında en fazla tercih edilen promosyon araç- gereçleri arasında ajandalar yer almaktadır. Hem defter hem de günlük planlama olarak kullanılan ajandalar baskı tanıtım konusunda vazgeçilmezler arasındadır.

 - Masa üstü araç- gereçleri (Kalemlik, bloknot koyacağı ve benzeri... ): İş yerleri başta olmak üzere çalışma masalarını süsleyen ve son derece kullanışlı olan bu araç- gereçlerde baskı tanıtımda kullanılmaktadır.

Promosyon Basımı

 - Termometre

 Yukarıda sayılan uygulamaları ve çok daha fazlasını işinde uzman kadrosu ile hizmet veren firmamızda bulabilirsiniz. Tüm baskı- matbaa işlerinizde her daim en kaliteli hizmet ile yanınızdayız.

Karton Çanta Baskıları İçin

Çeşit ve Fiyatlarımızı Görmek İçin : Karton Çanta Basımı