Mouse Pad Basımı

En sevdiğiniz fotoğraf veya işletme logonuzu yükleyin - veya temalı tasarımlar koleksiyonumuzdan seçim yapın. Özel mouse padlerimiz, hassas fare kontrolü ve daha iyi kayma için pürüzsüz bir bez yüzeyine sahip kaymaz kauçuk malzemeden üretilmiştir. Tam renkli mouse pad baskı ile fotoğraflarınız harika görünecek. Bu nedenle, benzersiz bir mouse pad'inizi kişiselleştirmeye başlayın veya arkadaşlarınız ve aileniz için özel bir hediye oluşturun. Ayrıca mouse pad baskı fiyatları oldukça hesaplıdır.

Özellikleri

Mouse Pad Basımı

ULTRA PÜRÜZSÜZ YÜZEY:

İpeksi pürüzsüz mikro dokuma mouse pad yüzeyi hem lazer hem de optik oyun fare sensörleri için optimize edilmiştir. Zahmetsiz fare hareketleri ve profesyonel oyun takibi hassasiyeti sağlar. Mouse pad basımı itina ile yapılmaktadır. Ucuz mouse pad basımı da mümkündür.

SÜPER KONFORLU

Kollarınızda soğuk bir masa hissini unutun ve bileklerinizi sert kenarında kazımayı bırakın. Yumuşak, güzel mouse pad üzerinde rahatça dinlenebilirsiniz.

Mouse Pad Baskı Fiyatları

KAYMAZ KAUÇUK TABAN:

Bu ped masanızda sağlam bir tutuş sağlar ve en debriyaj oyunlarında bile kaymaz. Doğal açık hücreli kauçuk destek, fare altlığını tek bir yerde güvenli tutar.

GÜÇLENDİRİLMİŞ KENAR DİKİŞİ:

Bu masa pedi dayanacak şekilde üretilmiştir ve diğer fare altlıkları gibi yıpranmadığından veya parçalanmadığından emin olmak için kenarlarında yüksek kaliteli dikişe sahiptir. Mousepad'in ömrünü ve estetiğini büyük ölçüde artırır. Optimum dikiş boyutu, hassas ciltleri tahriş edebilen bileklerinizi kenarlara sürtünmenizi önlemeye yardımcı olur.

KLAVYE YERDE KALACAK:

Kaliteli mouse pad basımı sayesinde klavyenizin sonunda mouse pad üzerinde sağlam bir duruş olacak ve artık kaymayacak.

TEMİZ MASA GÖRÜNÜMÜ

Bu masa matı sadece oyun alanınıza düzgün bir görünüm vermekle kalmayacak, aynı zamanda harika görünmesini sağlayacaktır!

DAHA AZ GÜRÜLTÜ:

Bu ped, masaüstünden yankılanan mekanik klavyenizin seslerini kapatacaktır. Az gürültülü olmasına rağmen ucuz mouse pad basımı yapılır.

MAKİNEDE YIKANABİLİR:

Mouse pad o kadar iyi inşa edilmiştir ki, bir içki dökerseniz veya bir şekilde yiyecek alırsanız, çamaşır makinesine atabilirsiniz. Gelecek yıllar sürecek! Önerilen: Hassas bir ortamda soğuk su, havada kuru. Sabun / deterjan ile yıkamada kullanmak için uygundur.

Karton Çanta Baskıları İçin

Çeşit ve Fiyatlarımızı Görmek İçin : Karton Çanta Basımı