Magnet Basımı

mag2 68x48cm - Magnet

1000 Adet - Köşeleri Oval Kesimli - Parlak Selefonlu

mag2 68x48cm - Magnet
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 68x48mm 350₺ Hızlı Ödeme
2000 68x48mm 700₺ Hızlı Ödeme
3000 68x48mm 1050₺ Hızlı Ödeme

Özel mıknatıslar her gün görülen mükemmel düşük maliyetli hediye! promosyonlar ve güncel hatırlatıcılar için mükemmeldir. İletişim bilgilerinizi müşterinizin buzdolabına bulacağından emin olacak şekilde yerleştirin. Magnet baskı fiyatları piyasaya oranlar çok uygundur

Magnet Baskı Fiyatları

Bizim magnet baskı sağlam 12 mil kalınlığında laminattan yapılır. Üç standart boyutta mevcuttur: 2,75 "x 1" (mini kartvizit boyutu), 3,5 "x 2" (kartvizit boyutu) ve 4 "x 6" (kartpostal boyutu). Gece baskıları mıknatıs kartpostallarında, kartvizit mıknatıslarında ve diğer özel mıknatıslı magnet baskılarında% 100 memnuniyet garantisi sunar. Parlak kaplama standarttır.

Magnet Basımı

Magnet basımı bugün satın al, kısa zamanda teslim al mantığı ile çalışır. Gece baskıları tam olarak ihtiyacınız olduğunda teslimatta uzmanlaşır. Seçimlerinizi yapmak, gönderim yönteminizi seçmek ve kontrol etmek için yalnızca birkaç tıklama gerekir.

Magnet Fiyatları

Magnet basımı susuz baskı teknolojimiz çevreye uyum sağlar ve geleneksel ofset baskıdan daha kaliteli sonuçlar verir. Sadece israfı azaltmakla kalmaz, su tasarrufu sağlar ve hava kirliliğine neden olan zararlı vokalleri azaltır.

Manyetik İş Kartları

3 kolay adımda kartvizitinizi mıknatıslı magnet haline getirin. yüzlerce ücretsiz şablon, kullanımı kolay tasarım programları ve hızlı ödeme ile kişiselleştirilmiş manyetik kartvizitlerinizi yarın alabilirsiniz.

Bu onları restoranlar, sıhhi tesisat hizmetleri, bahçe işleri ve daha fazlası için ideal hale getirir. Buzdolabına konduktan sonra, çıkarılmaları olası değildir, bu da onları değerli bir yatırım haline getirir. Tarih mıknatıslarını düğünler, doğum günleri, iş etkinlikleri ve diğer özel günler için davetiye kartları gibi kaydedin.

Kartvizit mıknatısları, bilgilerini her zaman elinizin altında tutmak isteyen profesyoneller için mükemmeldir. Normal kartvizitlerin aksine, bunlar dolaplarda veya ofis kabinlerinde herhangi bir metalik yüzeyde her zaman sergileniyor. Tüm mıknatıslar önceden ayarlanmış ve özel boyutlarda mevcuttur.

Magnet Baskısı

Günümüz koşulları içerisinde en çok buzdolabı üzerlerinde gördüğümüz magnetler, son derece dekor açısından kullanılan ve mutfaklarda hoş bir görüntüyü yaratan dekoratif ürünlerdir. Mıknatıslı olarak satılan magnetler, günümüz şartlarında doğrudan bir yere gittiğinizde bir armağan olması, anı olarak saklanması için ya da farklı boyutlarda, o yere, yöreye ait şekilde anı bırakması adına hatıralarda yer edinmek için alınır, saklanır. Bunlarla beraber firmalar, promosyon noktasında da mıknatıslı olarak değerlendirdikleri şekilde şekil, boyut, yapı olarak magnetler kullanır ve reklam amacıyla da tercih ederler. Magnet basımı konusunda birbirinden çok faydalı şekilde firmalar tercih ederken günümüzde de dekoratif amaçla en iyi şekilde kullanabileceğiniz birbirinden çok farklı tercihler yapabilirsiniz.

Magnet Baskı Fiyatları

Markaların günümüzde tercih ettiği magnet basımı genel olarak istenen ebatlarda, en kaliteli şekilde yapılırken hem boyut anlamında hem de yapı anlamında istenilen reklam amaçlarına uygun olarak üretilmektedir. Hal böyle olunca da istediğiniz boyutlarda dilediğiniz şekilde hedef kitleye uygun biçimde dağıtılabilir, reklam bilgisi sunacağınız şekilde bilgi aktarılacak nitelikte magnetler yaptırabilirsiniz. Çok şık şekilde metal eşyalar üzerinde duran, hoş bir dekoratif görüntü yaratan magnet baskı fiyatları konusunda faydalanabileceğiniz kıyaslamalarda her zaman toplu alımlarınıza göre çok uygun fiyatlarda çok iyi basım işlemleri yaptırabilir ve harika baskılarla beraber istediğiniz kalitede, boyutlar ya da görünümde magnet oluşturabilirsiniz.

Magnetler Nerelerde Kullanılır?

Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde ya da benzer birçok alanda metal eşyaların üzerine veyahut doğrudan evlerde mutfaklarda bulunan buzdolaplarının üzerinde kullanılan şık magnet basımı ile firmalarınıza ait biçimde sizlerde reklam amaçlı kullanabilirsiniz. Ürün veya hizmetleriniz hakkında bilgi verirken aynı zamanda da iletişim bilgilerinizi de yazarak doğrudan iletişimde olacağınız şekilde baskı yaptırabilir, magnet baskısı ile beraber istediğiniz görünümde dekoratif amaçlı kullanım imkânı yaratabilirsiniz. Genelde magnet çeşitleri damla şekil, bloklu ya da çerçeveli olarak tercih edilebileceği gibi bunların dışında da özel olarak istediğiniz boyutlarda, ebatlarda varsa da tercih etmek amacıyla dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz.

Baskılarla ilgili olarak magnet baskısı ilk olarak bilgisayar ortamında hazırlanır. Burada müşterilerin taleplerin ya da kurumların isteklerin uygun olarak şık bir şekilde dikdörtgen, kare veya oval biçimlerde yapılabilir. Bu şekillerde yapılan ürünlerde en iyi şekilde amaç, tasarımı doğru çizmek olmaktadır. Böylelikle bilgisayar ortamında oluşturulan bu tasarım sonrasında da baskıya alabilir ve tasarıma uygun şekilde de kesim yaptırarak, gerekli tasarımın doğrudan baskıya gönderilmesini sağlatmış olabilirsiniz. Arka kısmına mıknatıs yapıştırmak için doğrudan sıvama tekniği uygulanarak, en iyi şartlar altında, en iyi magnet baskı fiyatları ile beraber sizlerde seri halinde magnet bastırmış olabilirsiniz.                                                                                      

Magnette Mıknatıs Boyunun Önemi

Magnet yaptırırken genel olarak tercih edeceğiniz mıknatısların boyutu önemlidir. Daha güçlü tutması ve zayıf tutup düşmemesi adına magnetlerin mıknatısları konusunda arabada, evde, buzdolaplarında ya da metallerde kullanımı da yaygınlaştırmış olursunuz. Firmanıza özel olarak magnet baskısı yaptırırken mıknatısların doğrudan 1 mikron üzerinde olmasına önem verin. Bu sayede hareket halinde olan araçlarınızda eğer magnet varsa, düşmeyecektir, hiçbir şekilde de yerinden kımıldamayacaktır. Bu sayede kaliteli bir baskı yaptırmış olacağınızı da bilmelisiniz.

Diğer bir açıdan bakıldığında da matbaa alanında en önemli adımlardan birisi doğrudan magnet basımıdır. Günümüzde doğru bir tasarım ile beraber şeffaf kaplama ile yapılan mıknatıslı magnetlerde, baskı kalitesi ne kadar iyi olursa uzun vade de sönükleşme oranı da düşük olacak, istediğiniz gibi kaliteli bir baskıyı görmeyi başarmış olacağınızdan da emin olabilirsiniz. Oval veya dikdörtgen şekilde tasarımları bulunur olması sayesinde magnet baskı fiyatları konusunda bütçenize uygun, bir firmanın ürün veya hizmetlerine karşılık kendini tanıtan şekilde adres bilgisi, iletişim, marka adı gibi bilgileri içeren şekilde magnet yaptırabilirsiniz.

Çıkartma Etiket Baskıları İçin Çeşitlerimiz: Çıkartma Etiket Basımı