El İlanı Basımı

A7 El İlanı 10x20cm Ebat

105 gr. Kuşe Tek Yön Renkli

A7 El İlanı 10x20cm Ebat
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
2000 10x20cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
4000 10x20cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
6000 10x20cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
12000 10x20cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
A5 El İlanı 14x20cm Ebat

105 gr. Kuşe Tek Yön Renkli

A5 El İlanı 14x20cm Ebat
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
2000 14x20cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
4000 14x20cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
6000 14x20cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
8000 14x20cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
A4 El İlanı 20x28cm Ebat

105 gr. Kuşe Tek Yön Renkli

A4 El İlanı 20x28cm Ebat
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
2000 20x28cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
4000 20x28cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
6000 20x28cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
8000 20x28cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
A3 El İlanı 28x40cm Ebat

105 gr. Kuşe Tek Yön Renkli

A3 El İlanı 28x40cm Ebat
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
2000 28x40cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
4000 28x40cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
6000 28x40cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme
8000 28x40cm 105 gr. Fiyat Alınız₺ Hızlı Ödeme

Potansiyel müşterileri etkilemeye veya işletmenizi sokaktaki insanlara tanıtmaya çalışın, el ilanları ve katlanmış broşürler fark edilmenize yardımcı olur ve akılda kalmanızı sağlar. El ilanı fiyatları açısından da müşterileri çekmektedir. Yeni ürünler ve hizmetler hakkındaki sözleri yaymanın, satışlar veya etkinlikler etrafında buzz oluşturmanın ve belirli kitleleri hedeflemenin kolay bir yoludur. 

Broşürler

El ilanları, bunaltıcı olmadan herkese hızlı bir mesaj göndermenin harika bir yoludur. Aslında, 1 veya 2 basit kavram veya büyük fikir üzerine odaklandıklarında en iyi şekilde çalışırlar. Toplamak, paketlemek ve kalabalıklara dağıtmak kolaydır. El ilanı broşür fiyatları da genelde hesaplıdır. Sezonluk bir satışı veya etkinliği tanıtmak veya mağaza açılışınız için ilgi çekmek gibi sokak pazarlama etkinliklerine çok uygundurlar. El ilanı basımı ve el ilanı baskı fiyatları oldukça uygundur.

İş İlanları İçin Broşürler

Neden bir kat seçmelisiniz? (tüm katlanmış broşür seçeneklerimize göz atın)

Katlanmış broşürler, işletmenizin neyle ilgili olduğunu açıklamak için daha fazla alana sahip sunumlar veya hedeflenen kitleler için iyi bir seçenektir. Daha fazla alan, müşterilerin aradıklarını kolayca bulabilmesi için bilgileri bölümler halinde düzenlemeyi kolaylaştırır. Rahat çalışma kağıtları olmanın yanı sıra, resepsiyon masaları veya mağaza önleri gibi yüksek trafikli alanlarda sergilemek (stant kullanmak) için mükemmeldirler. El ilanı fiyatları gayet caziptir.

Broşür

Kağıt stoğu seçme

 • Parlak kaplama parlak ve yansıtıcıdır, fotoğraflar ve görüntüler ve canlı renkler için mükemmeldir

 • Daha pürüzsüz bir görünüm ve daha fazla kontrast için mat kaplama daha az parıltıya sahiptir.

 • Geri dönüştürülmüş stok daha açık renklerle daha doğal bir his verir. % 100 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir. El ilanı broşür fiyatları piyasa oranla oldukça hesaplıdır.
 

El İlanı Basımı

Firma ve şirketler, sundukları hizmetleriyle ilgili olarak belli dönem aralıklarında müşterilerine, hedef kitlelerine, yeni müşteri yaratmak ya da yeni hizmetleri hakkında detaylı bilgi vermek için el ilanı basımı yaparlar. Hal böyle olunca da son derece dikkat çekici ve en uyumlu renklerin bir arada kullanıldığı şekilde hizmet veya ürünleri tanıtacakları şekilde bilgi veren az sayfalı kitapçıklarla beraber, değerlendirmeler yapılabilir ve hizmetler, ürünler hakkında en iyi şekilde bilgi aktaran şekilde iletişim bilgilerinin de yer verildiği broşür, el ilanı basımı sağlanır. Bu sayede bir hizmet, ürün, bilgi içeren el ilanlarıyla beraber bir yandan doğru el ilanı fiyatları belirlenir olur bir yandan da doğru bütçe çalışması sonucunda potansiyel müşterilerine ulaşan firmalar, aradıkları ve hedefledikleri noktada müşterilerine detaylı bilgi aktarımını yapabilmeyi de başarmış olurlar.

 

Tanıtımlar hakkında günümüzde lanse edilen çeşitli el ilanı basımı sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgilerin yer verilmesiyle beraber bir tür el kitapçığı da sağlanmış olabilir. Markalar, promosyonlar hakkında, ekstra kazanacakları ürünlerle ilgili satın alım sonrasındaki süreçler hakkında dışarıda dağıtılacak şekilde çeşitli baskılar yapmak ve bunları çeşitli kalitelerde dağıtmak istemektedirler. Buna göre de günümüzde broşürlerin en iyi parlaklık, mat görünüm kazandırma amacıyla farklı renklerde, farklı kalitelerde üretildiğini bilmekteyiz. Bu durum aynı zamanda el ilanı fiyatları konusunda da belirleyici faktör olmaktadır.

Broşür Baskı Modelleriyle El İlanları

Broşürler, tanıtım yapmak, firma veya hizmet hakkında bilgi vermek adına kullanılan en eski reklam modellerinden biridir. Birçok ürün hakkında bilgi vermek ve hizmetlere dair detaylı anlatımda bulunmak adına ekstra kazançlar sağlamak isteyen markaların, müşterilerine ulaşabilecekleri en etkili yollarından biridir. Yeni çıkan ürünlere dair bir marka, el ilanı basımı yaparak en iyi şekilde fiyatlar hakkında bilgi verebilir, istediği ebatlarda bastıracağı bu broşürlerle beraber dilediği ölçüde el ilanı bulundurabilir. Genel olarak A4 ölçüsü, standart olarak değerlendirilen broşürler olsa da günümüz şartları içerisinde en çok istenen ya da tercih edilen ise A5 ölçülerinde el ilanları olmaktadır. Broşürlerin son derece parlak ve mart görünüm kazandırmak adına değerlendirecekler gibi kaliteli broşür basım noktasında elde edilen şekilde hedeflenen biçimde oldukları bilinir. Hal böyle olunca da en iyi şekilde promosyon, ekstra kazanımlar ve daha fazlasını bu broşürlerle beraber verebilirsiniz. Büyük ölçü ya da küçük ölçü tercihlerinize göre de el ilanı baskı fiyatları değişkenlik gösterebilir. Burada istediğiniz baskı kalitesi kadar ebatlarda da değişkenlik boy gösterecektir.

El ilanı baskısında genel olarak kuşe kağıdı tercih edilmektedir. Kuşe kağıtlar, matbaa aracılığıyla standart ayarlarda yapılırken günümüzde doğru ebatlar ile kesim yapıldığında da en iyi kaliteyi yakalamak mümkün olmaktadır. Son derece kaliteli bir grafik tasarım ile uygulanan işlemlerle beraber el ilanı fiyatları ile birlikte mat veya parlak görüntü kazandırabileceğiniz özel tasarımlar yaptırmak adına dokulu özel kağıtları kullanabilirsiniz. Bu materyaller fiyatlarda değişkenlik göstereceği gibi istediğiniz ya da hayal ettiğiniz kitapçığı, el ilanını elde etseniz de maliyet açısından da hedeflediğiniz noktaya sizi yaklaştıracaktır.

El İlanı Fiyatları

Kaliteli bir işçilik noktasında el ilanları istendiğinde, uygulanacak olan format ve uygulanacak olan görseller önceden belirlenmeli hem renkler üzerinde çalışılmalı hem de uygun şekilde cümleler tamamlanmalıdır. Bunların tamamı aslında doğrudan el ilanı fiyatları belirleyici unsurlar olmaktadır.

El İlanı Baskı Fiyatları

Müşterilerinize yönelik istekleriniz doğrultusunda, kaliteli basım ile beraber broşürlerde istenen niteliklerde format hazırlanırken baskı kalitesinde de kırım ve pilyaj katlaması ile beraber istenen seçeneklerde katlamalı el ilanı hazırlanabilir. Eğer tek sayfa değil de katlamalı istenirse eğer, el ilanı baskı fiyatları konusunda da uygulanacak işçiliğe göre kalite artıran unsurlar olacağı için fiyatlarda da değişkenlik her zaman aranacağını unutmayın. Buna göre nitelendirdiğiniz ebatlarda, istediğiniz niteliklerde de fiyat çalışması yapabilirsiniz.

Broşür Baskıları İçin

Çeşit ve Fiyatlarımızı Görmek İçin : Broşür Basımı