Dönkart Basımı

30x30cm Ebat Dönkart Basımı

Oval Kesim 3mm Mukavva Sıvamalı

30x30cm Ebat Dönkart Basımı
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
10 30x30cm 500₺ Hızlı Ödeme
20 30x30cm 1000₺ Hızlı Ödeme
30 30x30cm 1500₺ Hızlı Ödeme
40 30x30cm 2000₺ Hızlı Ödeme
50 30x30cm 2500₺ Hızlı Ödeme

Reklam ve tanıtım amacıyla sık karşılaştığımız Dönkart ürünü dikkat çekici ve etkili bir tanıtım aracı olmaktadır. Kapalı alanlarda çeşitli ürünleri ya da kampanyaları tanıtmak için tercih edilmektedir. Asıldıkları yerlerde hareket ettiklerinden dolayı kolaylıkla fark edilebilmesi nedeniyle daha çok kullanılmaktadır. Dönkart baskısı mekanlar içerisinde etkinliğe özel ya da sürekli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Dönkart Ölçüleri ve Kullanımı

Matbaamızda dönkart baskısı daire şeklinde yapılmaktadır. Ölçüleri ise 40 x 40 cm, 30 x 30 cm olabildiği gibi isteğe bağlı şekilde büyütülüp, küçültülebilmektedir. Ön ve arka yüzlerine baskı yapılabilmektedir. Üst kısımlarında bulunan ve asılacakları yerlerde kullanılmasına imkan veren delikler açılarak tavana bağlanılır. Dönkart baskı fiyatları verilirken ipleri de dahil edilerek ürün ile beraber hesaplanmaktadır. Ayrıca Dönkart baskı fiyatları ebat ve üzerine uygulanan işlemler ile düşünüldüğünde değişkenlik göstermektedir.

3 mm - 5 mm foreks yada folyo malzemelerinden üretilen ve kaliteli, kalıcı bir üründür. Parlak ya da mat selefon seçenekleri sayesinde tasarımlarınızı daha ilgi çekici yapabilmekteyiz. İsteğinize özel tasarladığımız dönkartları kullanımınıza en uygun yerlere asabilmektesiniz.

Dönkart Tasarımları Hazırlanırken

Firmalarının kampanyalarını tanıtırken aynı zamanda kendi reklamlarını da yaptıkları dönkartlar hazırlanırken iki işlevi de düşünülmelidir. Büyük punto yazılar sayesinde okunurluğu en üst seviyeye taşımak gerekmektedir. Resimler kullanılırken müşterinin dikkatini çekebilecek seviyede sade bir tasarım olması gerekmektedir. Kalabalık tasarımlardan ve karmaşadan uzak durulmalıdır.

Dönkart fiyatları verilirken renklerin adedi ve kullanılan malzemeyle birlikte ürünün büyüklüğü de hesaplanmaktadır.

Dönkart Siparişi Öncesinde Dikkat Edilecekler

Görsel malzeme kullanılacaksa dönkart malzemesinin büyüklüğünden kaynaklı olarak daha yüksek çözünürlük tercih edilmelidir. Bu sayede baskıların kalitesinde yüksek performans elde edebilirsiniz. Dönkart tasarımı yapılırken marka, slogan ve görsellik ön planda olmalıdır. Bu sayede müşterilerinizin dikkatini kolaylıkla çekebilir ve firmanızın akılda kalabilmesini kolaylıkla sağlamış olursunuz.

Kartvizit Baskıları İçin

Çeşit ve Fiyatlarımızı Görmek İçin : Kartvizit Basımı