Çıkartma Etiket Basımı

Çıkartma Etiket

90gr Kuşe - Parlak Selefonlu

Çıkartma Etiket
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 82x52mm 200₺ Hızlı Ödeme
2000 82x52mm 400₺ Hızlı Ödeme
3000 82x52mm 600₺ Hızlı Ödeme

Marka bilinci oluşturmaya hazır mısınız? İşletmeniz ve projeniz için doğru kişiselleştirilmiş çıkartma etiket tasarımlarını bulun.

Aklınızda Belirli Özel Bir Etiket Var mı?

Logonuzu veya tasarımınızı posta, ambalaj ve daha pek çok alanda kullanabileceğiniz kullanımı kolay, çıkartma etiket basımı ile ilgi çekici hale getirin.

Doğru Etiket Nasıl Seçilir?

Kişiselleştirilmiş etiketler, ürünlerinize, ambalajınıza ve daha fazlasına profesyonellik ve kişilik katmanın uygun bir yoludur. Çıkartma etiket basımı için onca boyut, şekil ve malzeme var iken, hangisinin sizin için en iyisi olduğuna karar verebilirsiniz?

Basılacak Malzemenin Seçimi İle Başlayın

Etiket tipine bağlı olarak; çıkartma etiket baskısı kağıda veya ruloya basılmaktadır. Ürün etiketleri, marka ambalajlamanın göz alıcı bir yoludur ve müşterilerinize ürün bilgilerini şık bir şekilde göstermesini sağlar. Kağıt üzerine basılabilirler ve düşük miktarlı siparişler için idealdir.

Yüksek miktarlara ihtiyacınız varsa, rulo etiketlerimiz birçok ürünü markalaştırırken, size zaman ve para tasarrufu sağlayan pratik ve uygun fiyatlı bir format sunar. Adından da anlaşılacağı gibi, 100'den başlayan miktarlarda bir kağıt rulosuna basılabilirler.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli şekil, boyut ve malzemelerle, işletmenizi temsil eden göz alıcı bir etiket oluşturmak düşündüğünüzden daha kolaydır. Sanılanın aksine çıkartma etiket baskı fiyatları maliyetli değildir. Siz sadece hangi etiketin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu görmek için aşağıdaki sorulara cevap verin.

Kullanım Alanlarına Göre

Çıkartma etiket baskısı, iç mekanda mı dış mekanda kullanılacak önce bunun cevabını vermeniz gerekir. Eğer dış mekanda ise, beyaz vinil etiket kullanabilirsiniz. Bu dayanıklı plastik malzeme, tamamen su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu da mağazanızın ekipmanında veya aracınızda harici kullanım için ideal olduğunu gösterir. Parlak ya da mat bir rulo üzerine uygulaması yapılabilir.

İç mekanda ise; sorulması gereken 3 temel soru vardır.

1- Sıvılarla Doğrudan Temas Eden Bir Yüzeyde

Yağa dayanıklı- Hem suya hem de yağa dayanıklı bu etiketler, bir buzdolabı ve dondurucuya uygun etiketlerdir. Şampuanlar veya duş jelleri gibi güzellik ürünleri veya yiyecek, içecek ambalajları için mükemmeldir. Şeffaf film seçeneği ile şeffaf şişeler için mükemmel olan "etiketsiz" bir görünüm sunarlar. Mat veya parlak rulolara basılabilirler.

2- Bir pencerenin içinde- Mat ya da parlak rulolara basılabilecek bu etiket ile hem içeriden hem de dışarıdan markanızı okuyabilmenize imkan veren harika bir markalama yoludur. Bu etiketler şeffaf olurlar ya da beyaz olarak da tercih edilebilirler.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir ürünler- Bu etiketler temizlenebilir özelliğe sahiptir. Buzdolabına ya da dondurucuya girebilir şekilde üretilmişlerdir. Bulaşık makinesinde yıkanmasında da bir sakıncası yoktur. Kavisli yüzeylere yapışabilir, bu da kapalı gıda yiyecek ve içecek malzemeleri için mükemmeldir.

3- Kuru Bir Yüzey Üzerinde- Bu seçenek ile karton poşet ya da kutu ürünlerinizin üzerine markanızın logosunu ya da istediğiniz bir sloganı bastırabilme imkanı elde edersiniz. Dünya'da en çok uygulanan sistemlerin başını çeker.

HER ŞEYİ MARKALAYIN

Her müşteri etkileşimi etkilemek için bir şanstır. Bu yüzden kendi çıkartmalarınızı yapmayı ve eşleşen, profesyonel bir görünüm yaratmayı kolaylaştırıyoruz. Beyaz kağıda, şeffaf plastik, altın veya gümüş folyo kağıda basılmış, tam renkli kişiselleştirilmiş çıkartmalarımız çok çeşitli şekil ve boyutlarda oluşturulabilmektedir.

Yüzlerce tamamen özelleştirilebilir etiket tasarımıyla ihtiyacınıza uygun bir stil bulabilir ve ardından işletme adınızı, logonuzu veya iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Her bütçe ve ihtiyaç için özel, çıkartma etiket baskı fiyatları sunuyoruz.

Etiketlerinizden En İyi Şekilde Nasıl Yararlanılır?

Etiket şekli seçiminizi bildirmek için kullandığınız görüntünün veya grafiğin şeklini düşünün. Okunabilirliği artırmak için daha büyük yazı tipleri ve az miktarda metin kullanın. Logonuz, özel bir promosyon veya ürün detayı gibi göz alıcı tek bir ögeye odaklanması gerekir. Unutmayın, insanlar ürünlerle dolu bir rafa göz atıyor olabilir, bu yüzden sizin öne çıkmanız gerekir. 

Bir Ruloyla Çok fazla Fırsat Yaratın

Birçok ambalaj ve ürün arasında tutarlı, profesyonel bir görünüm oluşturmak için basit ve stressiz bir yol mu arıyorsunuz? Özel çıkartma rulolarımız çantalarda, kutularda, kavanozlarda, şişelerde ve daha fazlasıyla sizlere yardımcı olacak. Markalamak istediğiniz her şey ve her şeyde sizinle olacak. Uygun çıkartma etiket fiyatları ve kullanım kolaylığı ile seçiminizi kolaylaştıracak. Sizin için en uygun miktarı, şekil, boyut, renk ve malzeme çeşitlerimizden birini seçin.

İşletmenizin ihtiyacı veya tercihi ne olursa olsun, logonuzu öne çıkartmak ve tamamen özelleştirilebilir, profesyonel tasarım seçeneklerine de sahibiz. Detaylı bilgi için sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Cepli Dosya Baskıları İçin Çeşit ve Fiyatlarımızı Görmek İçin : Cepli Dosya Basımı