Cepli Dosya

PD 350 gr. Kuşe Tek Yön Çok Renkli Parlak Selefon

Kapalı Hali 22.5x31 cm. Renkli Baskı

PD 350 gr. Kuşe Tek Yön Çok Renkli Parlak Selefon
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 350 gr 3100₺ Hızlı Ödeme
2000 350 gr 6200₺ Hızlı Ödeme
MND 350 gr. Kuşe Tek Yön Çok Renkli Mat Selefon

Kapalı Hali 22.5x31 cm. Renkli Baskı

MND 350 gr. Kuşe Tek Yön Çok Renkli Mat Selefon
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 350 gr 3200₺ Hızlı Ödeme
2000 350 gr 6400₺ Hızlı Ödeme
KLD 350 gr. Kuşe Tek Yön Çok Renkli Mat Selefon Kabartma Lak

Kapalı Hali 22.5x31 cm. Renkli Baskı

KLD 350 gr. Kuşe Tek Yön Çok Renkli Mat Selefon Kabartma Lak
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 350 gr 3650₺ Hızlı Ödeme
2000 350 gr 7300₺ Hızlı Ödeme
CYPD 350 gr. Kuşe Çift Yön Baskı Parlak Selefonlu

Kapalı Hali 22.5x31 cm. Renkli Baskı

CYPD 350 gr. Kuşe Çift Yön Baskı Parlak Selefonlu
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 350 gr 3850₺ Hızlı Ödeme
2000 350 gr 7700₺ Hızlı Ödeme
CYMD 350 gr. Kuşe Çift Yön Baskı Çok Renkli Mat Selefonlu

Kapalı Hali 22.5x31 cm. Renkli Baskı

CYMD 350 gr. Kuşe Çift Yön Baskı Çok Renkli Mat Selefonlu
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 350 gr 3900₺ Hızlı Ödeme
2000 350 gr 7800₺ Hızlı Ödeme
CYML4D 400 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Baskı Mat Selefon Laklı

Kapalı Hali 22.5x31 cm. Renkli Baskı

CYML4D 400 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Baskı Mat Selefon Laklı
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 400 gr. 4800₺ Hızlı Ödeme
2000 400 gr. 9600₺ Hızlı Ödeme

Günümüzün rekabet gücü yüksek iş ortamında, benzersiz benzersiz pazarlama materyalleri rakiplerinizden ayrı durmanızı ve mevcut ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekmenizi sağlar. PFL günlük pazarlama materyalleri için online cepli dosya baskısı siparişine öncülük etti ve bugün işimizin yarısından fazlası "özel". Ayrıca cepli dosya baskı fiyatları sanılanın aksine oldukça uygundur.

Bilgili baskı danışmanlarımız, işiniz kadar benzersiz bir görünüm yaratmak için geniş bir ürün ve seçenek yelpazesinden özel cepli dosya basımı projeniz için doğru çözümü bulacaktır.

Cepli Dosya Baskısı

Cepli dosya basımı, sunumlarınıza ilgi ve profesyonellik katar. Pazarlama materyallerinizi özel olarak tasarlanmış bir cep klasöründe sunmak, potansiyel müşterilerin veya müşterilerin dikkatini çekecek ve onları yakalayacaktır. Kaliteli, uygun maliyetli cep klasörlerimiz 48 Saat Geri Dönüş Süresi Garantimizin avantajından yararlanmaktadır.

Yüksek kaliteli cep klasörleri tüm promosyon malzemelerinizi potansiyel müşteriler için uygun bir pakette tutabilir. Her biri için özel olarak seçilmiş bir cep malzemesi klasörü ile belirli müşterileri, potansiyel müşterileri veya sektörleri hedefleyin. Bir satış konuşmasına veya sunuma başlamadan önce onları dağıtın veya fuar etkinliklerinde ilgililere verin.

Cep klasörlerinizi doldurmak için satış sayfası yazdırma hizmetlerimizi kullanın. Özel antetli kağıda kartvizit ve kişiselleştirilmiş adım mektubu ekleyin. Kataloglarımız ve broşürlerimiz de özel cep dosyalarımızın içine sığar. Kalıcı bir izlenim bırakmak için markalı bir tampon çıkartması, yer imi veya mıknatıs ekleyin. Sanılanın aksine cepli dosya fiyatları gayet hesaplıdır.

İşletme veya şirket markalı sunum klasörleri ile profesyonel ve çekici bir şekilde canlandırmak! Kişiselleştirilmiş klasörlerimiz sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda önemli belgelerin düzgün bir şekilde organize edilmesine ve sağlam kalmasına yardımcı olabilir. Bunları dahili olarak personel dosyalarını depolamak veya potansiyel yeni müşteriler ve hissedarlar için pazarlama materyalleri oluşturmak için kullanın. Sunmaktan gurur duyacağınız çekici ve etkileyici klasörler oluşturmak için yüksek kaliteli, tam renkli ofset baskı kullanıyoruz. Cepli dosya baskı fiyatları bakımından oldukça uzudur.

Cepli Dosya Fiyatları

Günümüz şartları içerisinde firmalar, en iyi odaklandıkları konulardan biri de doğrudan promosyonlar olmaktadır. Markaların, kurumsal yapıları hakkında en iyi şekilde son kullanıcıya kendilerini aktarmak, doğru bir şekilde reklam sunumu yapabilmeleri ile ilgili olarak en iyi malzemelerden faydalanarak istedikleri şekilde yararlanabilecekleri kesindir. Günümüz şartlarında cepli dosya basımı da bunlardan biridir. En etkili reklam modeli ya da ihtiyaca göre kullanım alanı geniş olan bu malzemeler, firmaların logolarının üzerinde bulunduğu hem kurumsal yapılarını gösterebilecekleri hem de reklam amaçlı kullanabilecekleri materyallerdir. Elbette en iyi fiyatlarla birlikte cepli dosya fiyatları konusunda yararlanabileceğiniz şekilde doğru baskı modellerinden faydalanmak mümkündür.

Firmaların isteklerine göre, belirli tasarım ölçeklerinde cepli dosya tasarımları ve basımı yapılır. Bu tasarımlarla beraber firmalar, istedikleri şekilde reklamlarını, markalarını ya da markanın kurumsal yanını ön plana çıkartarak en doğru biçimde göstermeyi basabilir. Logo tasarımı yaptıracağı, iletişim bilgisini sunacağı şekilde etkili olarak kullanabilir ve cepli dosya basımı ile beraber istediği gibi doğru seçeneklere uygun şekilde işlemlerini uygular. Bu konuda cepli dosya fiyatları kıyaslaması yapıldığında ise, içerdiği özelliklerle beraber içerisinde olmasını ve olmamasını istediğiniz niteliklere göre her zaman değişkenlik gösteren bir fiyat çerçevesi bulunur.

Cepli Dosya Basımı

En çok ihtiyaç duyulan alanlar, doğrudan kırtasiye malzemesi olarak bilinen cepli dosya basımı konusunda çok amaçlı kullanım alanı yaratıldığı bilinir. Cepli dosyalar, genelde kendi içerisinde çok çeşitlere ayrılır ve kâğıt gramajına göre tercih edilmektedir. Logo, amblem ya da benzer şekilde markanın kendi renklerini üzerinde görmek istediği şekilde yapılacak dosyalar içerisinde her şey taşınabilir olabilir, kapaklı yaptırarak çok amaçlı kullanılabilir, korunaklı ve lastikli olması sağlanarak içerisine konulacak tüm evrakların saklanmasını sağlatabilirsiniz. Elbette bunların hepsi de tek tek bakıldığında cepli dosya fiyatları etkileyen maddeler olacağını da unutmamalısınız. Bu maddelerin dışında ise, özel taleplerinizle beraber de hem renk hem de görünüm anlamında şekillendirerek, daha dikkat çekici ya da harika bir tasarıma sahip şekilde de dosyalar yaratabilirsiniz.

İstediğiniz her zaman için cepli dosya baskı fiyatları için tercih edebileceğiniz doğru firmalarla beraber özel tasarımlar yaptırmak istediğinizde telefon veya özel kesim devreye girecektir. Cepli dosyanın tasarımına göre sipariş vermek istediğinizde de cepli dosya ebatları devreye girer. Bunları belirledikten sonra özel işçilikle beraber özel sayıda siparişleriniz alınır ve bu sayede basıma girer. Siz de bu şekilde yaptıracağınız cepli dosyalarda, istenen tasarımı gerçekleştirir, dilediğiniz sayıda üretime sokabilir ve böylelikle de cepli dosya ebatlarının belirlenen nitelikler içerisinde olması için cepli dosya basımı yaptırmış olabilirsiniz.

Cepli Dosya Baskı Fiyatları Nelerdir?

Çok değişken olan fiyatlarla ilgili olarak günümüzde ebatlar, baskı kalitesi doğrudan cepli dosya baskı fiyatları etkileyen unsurlar olmaktadır. Parlak ya da mat telefonlu şekilde üretimi yapılan cep dosyaları, isteklere göre de özel olarak üretilir. Bunlardan ilk akla gelen şey, iki cepli dosya türüdür. Her iki kapakta da cep olmasını sağlayarak bu sayede daha faydalı ve kullanışlı bir modelde de üretim yapılabilir.

Sunum dosyaları gibi cep dosyalarının genel olarak basımı mat kuşe kâğıt olarak tercih edilir. Eğer standartlar olarak tercih edilecekse de 350 gram mat kuşe kâğıt baskısı tercih edilmektedir. En etkili şekilde alabilir ve nitelendirebilirsiniz. Buna göre cepli dosya baskı fiyatları etkili olmakta, ortalama fiyatlar çıkartılmaktadır. Bu sayede baskı ve ebatlara uygun şekilde de cep kısma yapıştırma üretimi yapılarak istenen özelliklerde sağlanmış olur. Dilediğiniz her zaman tek ya da çift cepli dosya yaptırabilirsiniz.

 

Cepli Dosya Basımı

Cepli dosyalar çoğunlukla şirketler ya da firmalar tarafından kullanılmaktadır. Firmalar çoğunlukla müşterilerine teklif verdiklerinde teklifleri cepli dosya içerisinde sunarlar veya kendilerini tanıtmak amacı ile de bu ürünleri kullanmaktadırlar.

Şirket içerisinde de çalışanlar kendi firmalarının cepli dosyalarını kullanmaktadırlar. Günümüzde rekabetin oldukça fazla olduğu kurumsal şirketler genelde üzerinde kendi logolarının ve bilgilerinin yer aldığı ofis gereçlerini kullanmayı tercih ederler. Bunun yanında müşterilerine de bu ürünlerden hediye ederler.

Cepli Dosya Nedir?

Cepli dosya önemli evrakların içerisine konulduğu bir dosya türüdür. Cepli dosya nedir? sorusu özellikle firmalar tarafından çok merak edilen bir konudur. Firmalar çoğunlukla cepli dosya basımı için firma logosu ve bilgilerinin dosyanın ön kısmında olmasını tercih etmektedirler.

Cepli dosya baskı fiyatları, kullanılan dosyaların kalitesine, baskı kalitesine, tasarım modellerine, dosya boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Özel cepli dosya baskısı için genelde Amerikan Bristol ya da kuşe kağıdı tercih edilmektedir. Amerikan Bristol kağıtlarında arka kısmına baskı yapmak oldukça zor olmaktadır. Bu sebeple genelde bu kağıtlar yalnızca ön kısma baskı işlemi yapılacaksa kullanılır.

Cepli Sunum Dosyası Baskısı Aşamaları?

Baskı işlemlerinde, Cepli sunum dosyası baskısı aşamaları? şu şekilde gerçekleştirilmektedir;

Sunum dosyası basımı şirketlerin reklamını yapabilmeleri ve tanınırlığını artırmaları için oldukça önemlidir.

Öncelikli olarak tasarım modeline karar verilmeli ve dosyanın Amerikan bristrol mü yoksa kuşe kağıt mı olacağı tercih edilmelidir.

Cepli dosya fiyatları seçeceğiniz özellikler göz önünde bulundurularak değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak cepli dosya fiyatları uygun olmaktadır.

Mat selefonlu cepli dosya modelleri en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir. Şık ve sade görünümleri ile göz doldurmaktadır.

Parlak selefonlu cepli dosya modelleri de sıklıkla tercih edilir. Bu modeller parlak olmalarından dolayı daha dikkat çekicidir.

Cepli Dosya Çeşitleri?

Farklı tasarımlarda cepli dosya çeşitleri? bulmak mümkündür. Bu çeşitler tamamen firmanın isteğine göre yapılmaktadır. Cepli dosya çeşitleri arasında kartvizit ve CD için ayrı bölmelerin olduğu modeller olduğu gibi tek cepli modeller de bulunmaktadır. Firmalar dilerse kendi tasarım fikirlerini paylaşarak buna uygun modeller de yaptırabilirler.

Eğer yaptıracağınım sunum dosyaları için kararsızsanız cepli dosya örnekleri arasından firmanıza en uygun olanı daha kolay bir şekilde tercih edebilirsiniz. Cepli dosya tasarımı yapılırken A4 boyutlarında yapılır. Böylelikle evrak çantası gibi çantalara kolay bir şekilde sığabilir ve böylelikle taşıması da çok daha kolay olacaktır.

Cepli dosya basım işleminde maliyetin azaltılması için baskı işlemi yalnızca dosyanın ön kısmına yapılabilir. Ayrıca bu dosyalarda dilediğiniz renkleri seçmeniz de mümkündür. Bu renklerin baskısında herhangi bir problem ile karşılaşılmaz, kolaylıkla yapılabilir.

Zarf Basımı ile İlgili Bilgi ve  Fiyat İçin: Zarf Basımı