Biz Kimiz

Firmamız GC Matbaa 2009 yılından bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.

Kurulduğu günden itibaren yazılım ve matbaa konusunda uzman kadromuzla, siz değerli müşterilerimize yorulmadan hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Amacımız ; firmamızın değişmez prensipleri arasında olan daima kalite, hizmet, güler yüz, uygun fiyat ve zamanında teslim ilkeleri çerçevesinde çalışmaktır.

GC Matbaa “başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle müşterilerimizin gösterdiği ilgi ve desteğinden ötürü web yazılım, promosyon ve grafik çalışmalarımızla bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz
Çevreye saygılı, kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenilirliği koruyarak, dinamik gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz
Kişilerin ve kurumların reklam ve yazılım sektöründe ihtiyaç duyduğu tüm görsel çözümleri sunarak hızla gelişen lider bir firma olmayı hedeflemektir.

Sonuç olarak GC Matbaa’ı tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederken, sektörde faaliyet gösteren değerli firmalarımızı ve yeni müşterilerimizi de , ürün ve hizmet kalitemizle tanıştırmaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade ederiz.
Saygılarımızla