Bardak Altlığı

Bardak Altlığı 9x9cm Ebat

Kauçuk Taban

Bardak Altlığı 9x9cm Ebat
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 9x9cm 1150₺ Hızlı Ödeme
2000 9x9cm 2300₺ Hızlı Ödeme
3000 9x9cm 3450₺ Hızlı Ödeme

Bardak altlığı, gerek özel hayatta ger ise iş hayatında günlük olarak insanların en çok kullandığı araç-gereçlerden biridir. Çay, kahve ve su bardaklarının altında bardak altlığı olmazsa olmazdır. Bu sebep ile firmalar tanıtımlarını yapmak için bardak altlığı baskı yaptırma yöntemini de sıklıkla kullanırlar. Firma amblemi, ismi ve iletişim numarasının yer aldığı bardak altlığı ise firmanın tanıtımını yapmada oldukça etkili bir yöntemdir.

Bardak Altlığı Çeşitleri

Genellikle 2 tür bardak altlığı baskı türü kullanılmaktadır. Bunlardan birisi kare bardak altlığı baskı olur iken; diğeri ise yuvarlaktır. Firmalar kendi amblemlerine en uygun olan çeşidi ya da kendi zevklerine en çok hitap eden şekli seçebilirler. Firmamız alanında uzman kadrosu ile istediğiniz renk ve şekilleri kullanarak, istediğiniz yazılarda görselliğe hitap eden şık ve kullanışlı bardak altlıkları baskısı yapmaktadır.

Neden Bardak Altlığı Tercih Edilmeli?

Firmalar tanıtımlarını yapmak için pek çok araç-gereç kullanabilirler. Bunlardan bir tanesi de bardak altlığıdır. Bardak altlığı, çok göz önünde olduğu ve günlük hayatta pek çok kesimden insan tarafından kullanıldığı için firmalar tarafından tercih edilebilir. Özellikle kupa bardakların çok kullanıldığı günümüzde çay sevmeyen kişi kahve içiyordur. Kahve de çay da sevmeyen mutlaka su tüketiyor. Bu sebep ile bardak altlığı firmanızın tanıtımı için adeta bulunmaz bir nimettir.

Baskı konusunda uzman deneyimimizden faydalanarak bardak altlığını firma tanıtımınız için kullanabilirsiniz. İşini özveri ile yapan çalışma kadromuz müşteri istek ve ihtiyaçlarını anlayarak size firmanızı tanıtma konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Siz de benzersiz hizmet anlayışı sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bardak Altlığı Fiyatları

Firmamız da tüm firmaların bütçesine uygun bardak altlığı fiyatları mevcuttur. Daha kaliteli malzeme kullanarak hem kaliteli hem de kullanışlı bardak altlığı baskısı da yapmaktadır. Kısaca her bütçeye uygun baskı yapılmaktadır.

Sadece bardak altlığında değil diğer baskı ihtiyaçlarınızda da firmamızı tercih ederek size sunduğumuz kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Magnet Baskıları İçin

Çeşit ve Fiyatlarımızı Görmek İçin : Magnet Baskı Fiyatları